Gjilani mbushet me simpatizantë të PDK-së dhe flamuj amerikanë

Periskopi.com Lajme

PDK sonte ka tubimin elektoral në Gjilan.

Madje atje festa ka nisur më herët ku shihen simpatizantët e kësaj partie me flamujt Kombëtar dhe SHBA-së.

Kujtojmë Matthew Whitakerin, ish ministër i Drejtësisë në Administratën e Presidentit të SHBA-së Donald Trump, po qëndron në Kosovë në përkrahje të liderit të PDK-së, Kadri Veseli.

Gjilani mbushet me simpatizantë të PDK-së dhe flamuj amerikan, flet ish-ministri i Trumpit

Posted by Inspirimi on Tuesday, 1 October 2019