‘Hajgare’ virale me simulimin e Mohamed Salah (FOTO)

Periskopi.com Sporti

Mohamed Salah ka marrë kritika të jashtëzakonshme për simulimin që bëri ndaj Newcastle. 

Sulmuesi egjiptian fitoi penallti dhe e shëndrroi atë në gol, por megjithatë rrëzimi i tij ishte skandaloz, shkruan Periskopi.

Si zakonisht, interneti e ka bërë virale këtë moment të Salah.

Më poshtë keni disa nga fotot më interesante me simulimin e tij. /Periskopi

Image may contain: one or more people, people playing sport and text
Image may contain: 1 person, indoor
Image may contain: one or more people
Image may contain: sky and text
Image may contain: one or more people, ocean, sky, outdoor, water and nature

Edhe fëmijët po tallen me simulimet e Neymarit – Kur përmendet emri i tij, të gjithë shtrihen për tok

Periskopi.com Video