‘I lëkunden eshtrat Skënderbeut’: Stërmbesa e tij me poza provokative (Foto)

Periskopi.com Fun

Ajo është bërë e famshme pasi u bë e ditur lidhja e gjakut me heroin kombëtar Gjergj Kastrioti. Sophie Kastriota, stërmbesa e Skënderbeut është mjaft aktive në rrjetet sociale. Gjithashtu ajo ka treguar dhe pasionin për muzikën.

Por le të kthehemi sërish tek postimet e saj. Së fundmi Sophie ka postuar një foto me bikini ku nxjerr në pah linjat e saj sensuale.

Gjithashtu nga foto ka dalë në dritë dhe një tatuazh shumë pranë zonës së saj intime. Postimi ka ngjallur menjëherë reagimin e fansave duke mbledhur mbi 1 milionë reagime.