Soni shfaq trupin seksi në plazh, gjatë xhirimeve të klipit të ri

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, shumë shpejt pritet që të vijë me një projekt të ri muzikor.

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 400 mijë ndjekës, këngëtarja ka ndarë fotografi dhe video nga xhirimet e videoklipit.

Soni nuk ka zbuluar detaje lidhur me këtë projekt të ri.

“En la Intimidad” është projekti i fundit muzikor që Soni Malaj ka sjellë në bashkëpunim me Jowell.