Kush është “Spidermani” i Kolovicës?

Periskopi.com Lajme

Në Kolovicë është shfaqur Spiderman-i.

Dikush po ngjitet mureve të disa shtëpive sikur heroi i filmave të Hollywoodit, njofton Klan Kosova.

Banorët janë të shqetësuar dhe po besojnë se ky person ka për qëllim të vjedhë në këtë lagje.