Super Maratona e futbollit të shtunën në Artmotion dhe Klan Kosova

Periskopi.com Lajme

Duke filluar nga ora 11:50, me transmetimin direkt dhe ekskluziv të ndeshjes së Superkupës së Kosovës, Drita – Prishtina, Artmotion dhe Klan Kosova fillojnë super-maratonën e futbollit të së shtunës.  

4 ndeshje të njëpasnjëshme dhe kënaqësit e futbollit kosovar, gjerman dhe zviceran ku do të shohim edhe shqiptarët tanë, do të jenë në fokus të transmetime direkt të shtunën në Art Sport 1 dhe Klan Kosova.

11:50 Super Kupa e KosovëDrita – PrishtinaAS 1/ KLAN KOSOVA
 15:30 Bundesliga Bayer Leverkusen – WolfsburgAS 1 
18:30 Bundesliga Hertha Berlin – Werder BremenAS 1  
20:30 Superliga e ZvicrësBasel – Zurich AS 1