Çakordim në PDK, Hoxhaj pjesë e takimit të partnerëve

Periskopi.com Lajme

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj është duke zhvilluar një takim me liderët e koalicionit, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacollin.

Takimi po mbahet në Zyrën e Kryeministrisë. Burime të Periskopit brenda takimit tregojnë se në takim po merr pjesë Enver Hoxhaj nga PDK ndërsa mungon kryetari i saj,  Kadri Veseli./Periskopi/