Rita Ora joshëse dhe e veçantë në këtë paraqitje

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora njihet për muzikën që ajo sjell dhe që ka bërë për vete miliona fansa gjithandej.

Rita përpos muzikës, vëmendje të madhe merr  edhe për shkak të paraqitjeve të saj publike, shkruan Indeksonline.

Së fundmi e veshur me njëfustan të veçantë ajo dukej shumë joshëse duke vënë në pah linjat e saj perfekte trupore.

Kujtojmë që Rita është njëra nga këngëtaret më të njohur shqiptare nëpër botë.

Fjolla Morina përvëlon me fotot e fundit

Periskopi.com Showbiz

Fjolla Morina është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare.

Këngëtarja ekstravagante nuk rresht së postuari foto dhe video ku ajo tregon linjat tepër seksi

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe ku shfaqet në bregdet.

Në fotot e publikuara ajo ka marrë komente të shumta për shkak të hireve.

Në njërën nga fotot ajo ka ekspozuar tatuazhin e saj gjigand në këmbë.