Përleshen mes vete, arrestohen tetë persona

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona në Landovicë të Prizrenit pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete.

Të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.