Çfarë po ndodh? – Tuna në pushime pa Patrisin dhe Tianin

Periskopi.com Showbiz

Tuna ka patur një verë të angazhuar dhe të suksesshme.

Rikthimit i saj pas një pauze të gjatë me albumin ‘Fortuna’ ishte shpërthyes dhe u mirëprit nga adhuruesit e saj.

Pas, një numri të madh koncertesh gjatë sezonit veror, Tuna më në fund ka gjetur kohë për tu relaksuar.

Këngëtarja si destincioni  për disa ditë pushimesh duke zgjedhur ishullin Mauritius, ndryshe nga herët e tjera, Tuna këtë herë nuk ka shkuar as me Patrisin, as me Tianin, ajo atje ka shkuar së bashkë me shoqen e saj të ngushtë.

Tuna ka publikuar disa imazhe nga ishulli përrallor, teksa duket se po i shijon pafund.

Ndryshe, Tuna së fundi ka publikuar këngën ‘Nuk ma do zemra’.