Kosova përmendet në ekranet e “Time Square” falë Dua Lipës

Periskopi.com Showbiz

Pranë fotografisë së Dua Lipës është edhe emri i Kosovës.

“Nga Kosova në Britani, deri tek nominimi për artisten më të mirë” është shkruar në ekranet e Time Square.

Fotografinë e ka postuar vetë Lipa në profilin e saj në Instagram.

Ndërkaq, Dua Lipa së fundmi është shpallur si këngëtarja më e dëgjuar në kanalet Spotify dhe Youtube./Periskopi/