Liverpool – destinacioni i vetëm i Wernerit

Periskopi.com Sporti

Ylli i RB Leipzig, Timo Werner, ka mohuar çdo mundësi për tu transferuar tek skuadra e Manchester United.

Sulmuesi gjerman ka vendosur që ose do të firmos me Liverpool ose do të qëndrojë akoma tek skuadra e tij aktuale, raporton The Athletic.

Përkundër interesimit nga Bayern Munich dhe Manchester United, sulmuesi e ka bërë të ditur se do lërë klubin e tij vetëm për tu transferuar në Anfield Road.