Fotot e Almedës dhe Tolgës po bëjnë xhiron, çfarë ndodhi në jahtin e tyre?

Periskopi.com Showbiz

Disa foto të aktores shqiptare, Almeda Abazit dhe bashkëshortit të saj, kanë qarkulluar në mediat turke e më pas edhe në ato shqiptare.

Mediat turke kishin publikuar disa sekuenca ku shihej duke “u zënë “ me të shoqin, ndërsa ndodhej në jaht së bashku me motrën dhe partnerin kësaj të fundit.

Më pas ka qenë vetë aktorja e cila i ka ripublikua në profilin e saj të Instagramit, teksa duket qartë se çifti ishte duke bërë shaka e duke kaluar kohë të mirë mes tyre.