Momenti kur demi hakmerret ndaj toreadorit

Periskopi.com Fun

Ky është momenti pikant kur demi hakmerret ndaj ‘torturuesit’ të tij duke e goditur me brirë në prapanicë.

Toreadori francez Juan Leal e mori goditjen e dhimbshme gjatë një shfaqjeje në Las Ventas, Madrid ditën e djeshme.

Sulmi i egër ndodhi në ditën e 12-të të kampionatit të ndeshjeve me dema të San Isidro.

Një video e tmerrshme tregon momentin kur demi i sulet toreadorit 26-vjeçar dhe më pas e ngre në ajër nën sytë e turmës së njerëzve që ulërasin të tmerruar.