Kinsey Wolanski do ju lë pa gjumë sonte me fotot e saj

Periskopi.com Showbiz

Modelja amerikane ka treguar gjoksin.

Modelja amerikane e cila u bë edhe më e njohur kur hyri në fushë, nuk po ndalon me publikimin e fotografive provokative në rrjete sociale.

Kinsey e ka ka postuar një foto në të cilën ka treguar gjoksin e veshur me bluzë të bardhë. Ajo si duket nuk e ka fare problem të shfaqet provokatiev dhe kjo është vërtetuar mjaft mirë në Madrid.

Janë edhe disa foto të tjera që i ka publikuar së fundmi e ua sjellim në vazhdim, mirëpo rrezikoni të mbeteni pa gjumë.

Kinsey Wolanski u bë e njohur në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool.

Kujtojmë se në pothuajse të gjitha fotot që ajo i publikon, ‘armë’ të fortë e ka gjoksin, njësoj edhe kësaj radhe.