Tërmeti “tremb” edhe gjarprin

Periskopi.com Lajme

Tërmeti i fuqishëm që tronditi sot Shqipërinë ka “trembur” dhe kafshët.

Një foto e sjellë në redaksinë e Top Channel tregon se si një gjarpër ka dalë në sipërfaqe pas lëkundjeve të forta në Kombinat.

Tërmeti ka prekur të gjitha zonat e Shqipërisë, në Lushnjë, Lezhë, Korçë, Bulqizë, Gjirokastër, Shkodër dhe Fier.