Tristan Thompson kishe tentuar ta vriste veten pas skandalit për tradhti

Periskopi.com Showbiz

Khloe Kardashian zbuloi se Tristan Thompson kërcënoi se do ‘të vriste veten’ menjëher pasi u bë pubik skandali i tradhtisë  me Woods Jordyn.

Ky skandal kishte bërë bujë të madhe mediatike saqë ka ndikuar shumë keq tek basketbollisti Tristan Thompson.

Gjatë episodit të fundit të ‘Keeping Up With The Kardashians’ Khloe ka zbuluar se ajo është interesuar për shëndetin e yllit të ekipit Cleveland Cavaliers.

Tashmë ata janë të ndarë dhe e vetmja gjë që i bashkon është vajza e tyre True.