Pas lajmit për ndarjen nga burri, vjen reagimi i ‘fuqishëm’ nga Tuna

Periskopi.com Showbiz

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna vazhdon të komentohet shumë, sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo ka hequr mbiemrin e burrit nga Instagrami.

E kjo u pa si një krizë mes Tunës dhe Patrisit.

Pas këtij lajmi, Tuna sonte ka publikuar një foto ku shihet duke kënduar.

Duket se fjalët nuk po i bëjnë aspak përshtypje këngëtares në fjalë.