E veshur në të kuqe, Tuna duket mahnitëse në setin e ri fotografik

Periskopi.com Showbiz

Tuna Sejdiu u shfaq shumë atraktive në fotosesionin e ri.

Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të kuq, në të cilën shfaqi format trupore, saktësisht këmbët seksi.

Tuna pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, të cilët e komplinmentuan atë për këtë paraqitje.

Për ndryshe, këngëtarja po shijon ende suksesin e albumit “Fortuna”, ndërsa është aktive edhe me mbrëmje muzikore.

Kaq seksi kurrë nuk e keni parë Tunën

Periskopi.com Showbiz

Tuna Sejdiu dalë nga dalë po tregon se po kthehet sigurt në skenë dhe atë shumë seksi

Së është kështu është e tregojnë fotot e saj të fundit të cilat ajo i ka bërë gjatë pushimeve të saj.

Tuna, e cila u rikthye pas lindjes së djalit të saj me Patris Berishën me një album muzikorë, në të cilën bashkë me të u rikthye edhe dyshja e njohur kosovare, Aida Baraku me Armend Rexhepagiqin.

Fotot e fundit janë pjesë e një kampanje për modë për të brendshme të mandafshit derisa këngëtarja duket aq seksi saqë në pamje të parë vështirë që njihet. /GazetaExpress/