Kjo është policja që dyshohet se vrau familjen dhe vetën në Gjilan

Periskopi.com Lajme

Policia që sipas Prokurorisë Themelore në Gjilan dyshohet se vrau katër anëtarë të familjes përfshirë prindërit dhe dy vëllezërit dhe më pas vetën,  është Valdete Bllaca nga fshati Cërnicë e Gjilanit.

Siç merr vesh Periskopi nga burime  brenda Komunës së Gjilanit,  e njejta dyshohet se ka vuajtur nga probleme mendore.