Ana Kabashi me vallëzim provokues në parking të veturave

Periskopi.com Showbiz

Ana Kabashi dy muaj më parë ka publikuar projektin e saj të ri e të shumëpritur.

Bukuroshja ka sjellë këngën e re të titulluar “Papi”, e cila deri më tani është shikuar rreth 300 mijë herë në YouTube.

Këngëtarja po vazhdon me sukses të mbajë koncerte të ndryshme anembanë trojeve shqiptare pas këngës së fundit.

Ajo së fundi ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet në lëvizje provokuese. Bjondina shihet teksa del nga një veturë në një parking të kryeqytetit të Tiranës gjersa bën një vallëzim joshës dhe seksi.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të ndryshme muzikore, që do t’i sjell gjatë muajve në vijim.

https://www.instagram.com/p/BlJnHdCDbwq/?utm_source=ig_embed