Flet Azet pas vdekjes së menaxherit (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtari i njohur me prejardhje shqiptare, Azet, ka thënë se nuk mundet ta paramendoj që ka vdekur menaxheri i tij, Sefa Kaya.

Azet në Instagram ka shkruar që  Kaya ishte vëllau i tij dhe partneri i tij.

“Ti ishe vëllai ime, partneri im, njeriu që ishte me mua për 24 orë. Do të kisha vrarë për ty dhe do të kisha vdekur për ty. Tani na ke lënë. Allahu të pranoftë në parajsë, Unë nuk mund ta besoj këtë. Sefa, vëllai im.”, ka shkruar Azet.