Veat Muriqi i pandalshëm në Turqi, zgjatet në mnëyrë brilante dhe ngulitë topin në rrjetë me kokë

Periskopi.com Sporti

Vedat Muriqi ka shënuar për epërsinë e Fenerbahces kunër Matalyasporit, shkruan Periskopi.

Sulmuesi kosovar është zgjatur në mënyrë fantastike për ta zënë një krosim nga krahu i majtë, teksa ka ngulitur topin në rrjetë me kokë në minutën e 70-të.

Shikoni golin në videon e mëposhtme. /Periskopi.com/