Thyhet shtëpitë e Lampardit dhe pronarit të ndjerë të Leicesterit: Vidhen shuma marramendëse

Periskopi.com Sporti

Shtëpia e trajnerit të Chelsea, Frank Lampard është thyer nga persona të panjohur e po ashtu edhe shtëpia e ish pronarit, tashmë të ndjerë të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha.

Hajdutët vodhën më shumë se 1 milion euro sende nga shtëpia e miliarderit tashmë të vdekur.

Kurse arritën të vjedhin afro 60 mijë euro stoli dhe ora të Frank Lampard dhe gruas së tij.

Po ashtu kjo është hera e katërt që shtëpia e Lampard është thyer.