Fansat ‘shpërthejnë’ ndaj këngëtares shqiptare e cila po mban koncerte

Periskopi.com Showbiz

Melinda Ademi ka bërë të ditur se me datë 30 nëntor do të mbajë koncert në Gjermani së bashku me Shkurte Gashin dhe Ermal Fejzullahun.

Këngëtarja ka shkruar se do të festojnë së bashku me shqiptarët atje festën e flamurit.

Por, duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer fansave të saj, duke qenë se shumë prej këngëtarëve i kanë anuluar koncertet apo i kanë mbajtur dhe fondet e mbledhura i kanë dhënë për bamirësi.

Komentet e shumta ndaj saj kanë bërë që këngëtarja të largojë opsionin e komenteve në postimin e bërë.

Ndryshe, deri tani numri i viktimave nga termeti ka arritur në 50, ndërsa mbi 900 të lënduar.

Këto fotografi të të famshmëve pa photoshop do t’ju shokojnë, mes tyre edhe Dua Lipa

Periskopi.com Showbiz

Grimi çdo herë ka rëndësi të veçantë në botën e femrave dhe sidomos për paraqitjen e jashtme të yjeve botërore.

Por veç grimit, në secilën fotografi të ndarë online nga artistë të ndryshëm në mbarë botën, sigurisht do të befasoheni me pamjen e tyre mahnitëse.

Megjithatë sekreti fshihet pas fotoshopit, pasi një revistë e njohur spanjolle ka publikuar fotografi në distancë të afërt të yjeve më të njohura në botën e shoubizit ndërkombëtar, ku pjesë e tyre është edhe kosovarja Dua Lipa.

Imazhet, siç theksohet në artikull, janë të publikuara pa ndëhyrje me fotoshop nga artistet, të cilat shumë prej tyre i favorizoni aq shumë për pamjen e tyre të jashtme.

Image

Ariana Grande

Image

Rihanna

Image

Dua Lipa

Image

Jennifer Lopez

Image

Kim Kardashian – West

Image

Beyonce

Image

Selena Gomez

Image

Kylie Jenner