Kosovari gjen një krimb në virshlle (VIDEO)

Periskopi.com Lajme

Një person me inicialet B.H ka publikuar në profilin tij një video shokuese, ku shihet se si pasi e hap një salsiçe që e kishte blerë, brenda saj shfaqet një krimb i gjallë, shkruan Periskopi.

Ai ka thënë se kjo i ka ndodhur në shtëpinë e tij, dhe ka bërë thirrje për kujdes.

Ndryshe Kosova përballet me një pasiguri totale sa i përket ushqimit.

Kujtojmë këtu skandalin e fundit me mishin e importuar nga Belgjika, dhe konfiskimet e sasive të mëdha të mishit të prishur që shitej për konsumatorët kosovarë./Periskopi./

Ju lutem ju lutem ju lutem kujdes nga virshllet 100% ka ndodh tek familjaret e miJu lutem kujdes…….!!!!Shperndane ju lutem

Posted by Blerim Hyseni on Monday, 16 July 2018