Gruaja e vrarë në Prizren është nëna e këshilltares së Ramush Haradinajt (FOTO)

Periskopi.com Lajme

Mbrëmë rreth orës 23:00, një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij në Prizren.

Klankosova.tv merr vesh se gruaja e cila ka mbetur e vdekur është nëna e këshilltares së Kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, Diellza Hotit.

Vajza e të ndjerës, Diellza, lajmin e vdekjes së nënës së saj e njoftoi përmes rrjeteve sociale.

“Pusho e qetë në paqe mami jem, engjëlli jem”, ka shkruar ajo mbi një fotografi ku shihet e ndjera bashkë me vajzat dhe mbesën e saj, njofton Klan Kosova.