Yllka Kuqi po pret fëmijën e parë

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, është shtatzënë.

Burimet e brendshme të Telegrafit shumë pranë çiftit, kanë zbuluar se ajo dhe bashkëshorti i saj, muzikanti Astrit Pallaska, janë tashmë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

“Po, Yllka dhe Astriti po presin një fëmijë”, ka thënë shkurt ky burim.

Kjo mund të vërehet lehtë edhe nga imazhet e fundit që këngëtarja publikon në rrjetet sociale, ku shihet e veshur me rroba më të gjera se zakonisht.

Këngëtarja Yllka Kuqi ka pozuar me rroba më të gjëra në imazhet e fundit, duke rritur dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Yllka është e martuar që nga viti 2011 me muzikantin, Astrit Pallaska, i cili ka qenë edhe drejtor i shkollës së muzikës “Prenk Jakova”, në Gjakovë.

Dyshja përndryshe janë njohur shumë vite më parë me njëri-tjetrin, teksa përveç dashurisë ata i bashkon edhe muzika, pasi Astriti njihet edhe si autor i një prej këngëve më të famshme të saj, me titull “Dhe të dua ty”.

Yllka Kuqi ‘kapet’ me ndjekësin në Instagram, shkak u bë kjo fotografi

Periskopi.com Showbiz

Yllka Kuqi i është kundërpërgjigjur një ndjekësi.

Këngëtarja Yllka Kuqi ka filluar të bëhet aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo publikimi i shpeshtë i fotografive duket se nuk i ka pëlqyer dikujt prej ndjekësve të saj i cili edhe i ka lënë një koment që e shtyu Yllkën t’i kundërpërgjigjet.

Më poshtë ua sjellim si foto, komentin e djekësit dhe kundërpërgjigjet e Yllkës.

Yllka Kuqin kaq të bukur moti se keni parë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Yllka Kuqi nuk iu frikësohet ndryshimeve në pamje edhe pse rrallë herë e ka ekzagjeruar me dukjen.

Këngëtarja gjakovare edhe në një paraqitje të radhës ka ardhur më ndryshe, me grim të theksuar dhe flokë të gjata bionde.

Yllka e cila njihet për zërin unik, nuk e lë anash as fizikun ku secilën herë vjen më atraktive dhe më joshëse se më parë.

Ndërsa, këngëtarja është aktive edhe me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Fansja ia bën gajlen Yllkës pasi kjo e fundit tregoi gjoksin: A mos je ka e tepron pak?

Periskopi.com Showbiz

Në fakt, kohëve të fundit ka nisur të ekspozohet shumë.

E këtë gjë, të Yllka Kuqi e kanë vërejtur edhe ndjekësit e saj që i ka në Instagram.

Yllka ka hedhur dy fotografi në këtë rrjet social ku shihet se ka veshur një bluzë shumë të hapur, që i kishte nxjerrë gjoksin.

E një nga komentet ka qenë vërtetë epik dhe kritikues në të njëjtën kohë për të.

“A mos je ka e tepron pak koheve te fundit. Nuk jemi mësu me të pa kshtu. Pastaj ti je yll edhe pa u zbulu. Me respekt “ janë fjalët e fanses së saj, e cila nuk mori përgjigje nga këngëtarja.

Yllka Kuqi vazhdon me provokime

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Yllka Kuqi kohët e fundit po vazhdon të merr vëmendje.

Ajo po shfaqet më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim herëve të kaluara.

Yllka, me veshjet e saj po paraqitet provokuese.

E të njëjtën gjë e ka bërë me imazhet e fundit.

Këngëtarja ka marrë poza para pasqyrës e pavarësisht kritikave që po i bëhen ajo vazhdon të këtë vetëbesim dhe nuk po i pengojnë të tregojë trupin e saj në super formë.

Mëngjesi i vonë i Yllka Kuqit- Ja çka ka bërë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo prej vitesh është e martuar me Astrit Pallaskën të cilët janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës, shkruan lajmi net.

Yllka ka postuar një fotografi në Instagram e cila shihet të ketë përgatitur mëngjesin ndonëse është i vonë.

“M’lumshin durt”, ka shkruar ajo mbi këtë imazh.

Yllka ka qenë goxha aktive edhe me projekte muzikore, duke mos lënë anash ahengjet dhe mbrëmjet e ndryshme. 

Yllka Kuqi dhe fustani i saj i kuq (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ajo shquhet për paraqitjet e saja të veçanta në stil.

Yllka Kuqi vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të kërkuara në mbrëmje dhe ahengje familjare, duke “e kallë” atmosferën me zërin e saj unik, shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaft aktive me projekte muzikore, ku gjatë muajit të fundit erdhi me dy projekte, “Je Dashnia”, si dhe bashkëpunimi me reperin Gold Ag “Xhan Xhan”.

Në secilën paraqitje që ajo bën, mahnitë adhuruesit e saj besnik, ku njëjtë ka vepruar edhe me dukjen e saj sot.

E veshur me një fustan të kuq e të gjatë, si dhe duke zbuluar këmbën, Yllka Kuqi vjen me plot elegancë, duke e dëshmuar edhe një herë shijen e saj të stilit ekstravagant.

Red lady by sweety ❤️ @jetmirabejtullahu

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on