Klipi i ri i Cardi B është çmendurisht i degjeneruar – e çuditshme si po e lejon YouTube (Video)

Periskopi.com Showbiz

Ajo është njëra ndër reperet e cila “e shkrinë” secilin projekt të vetin.

Cardi B, megjithëse e re ne tregun e muzikës, ka arritur të lë në hije shumë nga reperet të cilat kanë famë tash e sa vite në botë.

Me projektin e fundit ajo la pa frymë adhuruesit e saj, shkruan Periskopi.

Skena eksplicite, tërësisht e zhveshur dhe me një numër të madh aktorësh përkrahë, Cardi B para dy ditësh prezantoi videoklipin e ri të këngës “Press”.

Përveç guximit të saj që është për tu admiruar, çudia më e madhe është se kanali TouTube nuk e ka bllokuar këtë këngë.

Është dita e tretë që kur është lansuar kënga ndërsa pamjet e këtij videoklimi sigurisht duhet të kishin një “pullë të kuqe”./Periskopi