Zajmina përvëluese teksa shijon rrezet e diellit e zhveshur (FOTO)

Periskopi.com Showbiz

Edhe pse para pak muajsh ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë Zaimina Vasjari është një nga ato femrat shqiptare që të lë me gojë hapur sa herë që publikon në rrejtët sociale.

Këtë herë ajo ka ndarë një foto vrastare teksa pozon me bikini.

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i mikes së saj Françeska Jaçe, e cila ka vërshuar në komente sapo ka parë këtë foto. Këngëtarja duket e mrekullueshme nën rrezet e diellit.

Gjithashtu ju ka dhënë dhe një super ide për të rregulluar flokët, që të mos besdisin ndërkohë që shijoni detin.