Zanfina Ismaili tregon se a është në lidhje

Periskopi.com Showbiz

Mediave rozë nuk iu ka shpëtuar as jeta private e artistes së mirënjohur shqiptare, Zanfina Ismaili. Ndonëse ajo mundohet maksimalisht që jetën private ta mbajë larg syrit të mediave, megjithatë nuk mbeti pa u komentuar.

Së fundi ishin fansat ata që u interesuan për jetën e saj private. Ata e pyetën se a është në lidhje, ndërsa ajo tregoi se ende është beqare, transmeton rtv21.tv

“Pa të dashur, pa probleme”, ishte përgjigja e saj. Përveç jetës private, artistja e njohur e skenës u pyet edhe rreth muzikës.

Zanfina tregoi se nuk do të ketë këngë të reja nga ajo. 33-vjeçarja që nga maji i vitit 2017 nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor.

Në një emision televiziv kishte deklaruar se është lodhur nga muzika dhe do të vazhdojë të merret me profesionin e saj, si juriste.