Edhe një person i mbytur në plazhin e Zvërnecit

Periskopi.com Lajme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në plazhin e Zvërnecit, ku një tjetër person ka humbur jetën.

Pritet një njoftim për shtyp i Policisë për të mësuar identitetin e viktimës.

Ndërkohë, grupi hetimor ka mbërritur në terren dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.