Andi Zeqiri nuk ndalet së shënuari për U21-shat e Zvicrës

Periskopi.com Sporti

Derisa duhej të ishte në Greqi për të përfaqësuar Kosovën, Andi Zeqiri ende po shënon gola për zvicrën.

Futbollisti kosovar ka realizuar gol në ndeshjen në mes të Zvicrës dhe Lichtensteinit.

Zeqiri ka realizuar golin e dytë në këtë ndeshje.