Tahiri fillon ditën me lojtarët e ekipit Fc Vushtrria, zotohet se do të jetë gjithmonë pranë klubit si në ditë të mira ashtu edhe në ditë të vështira

Periskopi.com Lajme

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar komune në zgjedhjet e 17 tetorit sot ditën e ka filluar me duket takuar  lojtarët e ekipit Fc Vushtrria ku edhe është zotuar se do të jetë gjithmonë pranë klubit si në ditë të mira ashtu edhe në ditë të vështira

Postimi i plotë i Tahirit:

 

E kam filluar ditën sot duke takuar lojtarët e ekipit tonë të 💙🤍 Fc Vushtrria. Jam i nderuar me respektin e klubit dhe lojtarëve.

Prof Samuel Nikaj dhe i gjithë klubi po bëjnë punë shembullore për të kthyer klubin aty ku e ka vendin.

Gjithmonë pranë klubit të 💙🤍 tona, si në ditë të mira ashtu edhe në ditë të vështira.

Ata janë që çdo ditë na bëjnë krenar.

Shpërndaje në: