Tahiri fton vushtrriasit sonte ti bashkohen në takimin përmbyllës të fushatës

Periskopi.com Lajme

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandati i LDK-së për kryetar komune në zgjedhjet e 17 tetorit, Xhafer Tahiri, ka njoftuar se sot në orën 18:00 në Sheshin “Ahmet Krasniqi” do të bëjë përmbylljen e fushatës zgjedhore dhe ka ftuar të gjithë vushtrriasit të marrin pjesë në takimin përmbyllës të fushatës.

Postimi i plotë i Tahirit: