Tahiri: Në programin +4 prioritet punësimi dhe përkrahja e grave

Periskopi.com Lajme

Kryetari aktual i komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri i cili rikadidon edhe për një mandat të dytë si i pari i komunës nga radhët e LDK ka filluar të shpalos programin 4 vjeçar.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook kishte shkruar se në qendër të programit +4 ka vendosur punësimin dhe përkrahjen e grave teksa kishe bërë vizitë tek zonjat e shoqatës “Martirët e Lirisë”.

 

Postimi i tij i plotë: