Tahiri: Vushtrrinë do ta fitojmë pa balotazh

Periskopi.com Lajme

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka folur sa i përket sondazhit duke thënë se është e mundur të reflektoj mbështetjen kur është bërë matja, por është i bindur se Vushtrrinë do ta fitojë pa balotazh.

Tahiri tha se do të bëjnë histori, për herë të parë në histori të Vushtrrisë fitojmë pa balotazh.

Postimi i plotë:

Sondazhi mund të reflektojë mbështetjen kur është bërë matja, por Vushtrrinë e fitojme pa balotazh.

Do të bëjmë histori, për herë të parë në histori të Vushtrrisë fitojmë pa balotazh.

Shpërndaje në: