Takimi Juventus – Genoa shkon në vazhdime

Periskopi.com Sporti

Juventus dhe Geona  janë ndarë me barazim në kohën e rregullt në fazën e 1/8-tës së finales, përcjell Periskopi.

 

Pas golave të shënuar nga Kulusevski 2’ dhe Moratas 23’ për Juventusin, ata kaluan në epërsi prej dy golave, transmeton lajmi.net.

Mirëpo, kjo nuk e ndaloi Genoan që përmes Cyborras 28’ dhe Melegoni 74’ të barazojnë rezultatin.

Tani, ndeshja do të vazhdojë në kohën shtesë, me dy pjesë nga 15 minuta.

Shpërndaje në: