Takimi Thaçi – Grenell përmes fotografive

Periskopi.com Galeria

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sonte është takuar me emisarin special të presidentit amerikan Donald Trump për dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë, ambasadorin Richard Grenell.

Takimi përmes fotografive:

Shpërndaje në: