Takohen Meta dhe Rama

Takohen Meta dhe Rama

Siç bëhet e ditur Rama ka shkuar në selinë e Kuvendit, ku e ka pritur Meta.

Nuk dihen arsyet e takimit, por burimet thanë se po diskutohen për politikën e ditës dhe dekretin e ligjit të plehrave të kthyer në Kuvend nga presidenti Bujar Nishani.

Shpërndaje në: