Tayna paralajmëron hitin e radhës ‘Caliente’, zbulon kohën e publikimit (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Tayna ka finalizuar projektin e radhës të cili do të vije i shoqëruar me videoklip.

Kënga e re e reperes së famshme mban titullin ‘Caliente’ dhe lansohet nesër, kështu ka bërë të ditur vet reperja në një postim në Instagram, shkruan Indeksonline.

Për klipin e këngës është kujdesur ‘Entermedia’, ndërsa për muzikën ‘Cricket music’.

“Nesër ora 15:00” ka shkruar Tayna teksa shfaqet tejet seksi në bikini.

Nuk ka dyshim që ky projekt do të ketë suksesin e njëjtë me projektet e kaluara të Taynas dhe një hit i këtij sezoni.

 

 

Shpërndaje në: