Tayna s’beson që ka virus: As shiu as korona s’ka që na ndalë

Periskopi.com Showbiz

Tayna nuk i ndalon koncertet, mbledh një numër të madh fansash.

Tayna është një prej emrave më të suksesshëm aktualisht në tregun e muzikës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Rep-artistja, gjatë ditës së sotme ka performuar për fansat, të cilët po pushojnë në bregdetin shqiptar.

Në videot që janë publikuar në rrjete sociale, shihet një numër i madh i qytetarëve që ishin mbledhur për ta dëgjuar atë.

Pavarësisht rritjes së numrit të të infektuarve dhe faktit se po binte shi gjatë performancës së Taynës, kjo gjë nuk ndikoi që pushuesit të argëtoheshin me këngët e saj.

Për më shumë, shikoni pamjet e mëposhtme nga performanca e reperes në një lokal në Shqipëri.

Shpërndaje në: