Te Arsenali po ndodh e papritura, 14 lojtarë pritet të largohen nga klubi

Te Arsenali po ndodh e papritura, 14 lojtarë pritet të largohen nga klubi

Sipas informacioneve të fundit që vijnë nga mediat në Angli, thuhet se Arsenali pritet t’i largojë nga klubi shumë lojtarë.

Planifikohet që klubi nga Londra të hesë deri në 14 lojtarë të ekipit të parë për të financuar 8 nënshkrimet e reja, shkruan Periskopi.

Granit Xhaka, Kieran Tierney dhe Nicolas Pepe janë ndër ata që do të largohen.

Shpërndaje në: