Të dehur tapë, ja çka bëjnë lojtarët kroatë me mëngjes (Video)

Periskopi.com Botërori 2018

Pasi humbi Kroacia kundër Francës me rezultatin 4-2 në finalen e mbrëmshme në Moskë, duket se ata e kanë harruar dhe kanë filluar të qeshin dhe të vallëzojnë në mëngjesin e sotëm.

Në videon e postuar nga Vedran Corluka në Instagram shihet Milan Badelj, Sime Vrsaljko dhe Kovacic duke vallëzuar të cilët duke paksa të dehur.

https://www.instagram.com/p/BlSDxMflScM/?taken-by=corlukav05_14