Të gjitha fyerjet dhe kërcënimet e Isa Mustafës

Të gjitha fyerjet dhe kërcënimet e Isa Mustafës

Kryeministri Isa Mustafa është i njohur për gjuhën e papërmbajtur sidomos në Facebook, por edhe në publik.

Ai e quante ‘gomar’ Albin Kurtin, thoshte se “gratë kullosin fonde”, tallej me deputetët e LDK’së që nuk e votuan Thaçin president dhe së fundmi, pretendohet se ka fyer dhe kërcënuar gazetarin e Insajderit, Vehbi Kajtazin.

Periskopi ka bërë një përmbledhje të disa prej fyerjeve që kryeministrit që në vazhdimësi i bënë në deklaratat e tij.

 

Shpërndaje në: