Të gjithë kanë mbetur të shokuar me këtë foto të Milot Rashicës

Periskopi.com Sporti

Për shkak të motit të ngrohtë, Werder Bremen është duke i zhvilluar stërvitjet në Afrikën e Jugut.

Ylli i ekipit gjerman, Milot Rashica ka mahnitur të gjithë me fizikun e tij, përcjell Periskopi.

Gjatë përgatitjeve të ekipit, ylli nga Vushtrria është kapur në foto tejet interesante, e cila tregon fizikun e tij të madh.

Image

Fotoja është duke bërë sensacion në rrjetet sociale, dhe po krahasohet me yllin e Liverpool, Xherdan Shaqiri.

Në stinorin pranveror, 22 vjeçari ka bërë 12 paraqitje dhe ka shënuar dy gola, njërin prej tyre nga gjuajtja e lirë ndaj Augsburg, e cila i siguroi tre pikë ekipit të Kohfeldt. /Periskopi

Shpërndaje në: