“Të kam bërë gati qershinë mbi tortë”, Luizi përgatit surprizën e hidhur për Oltën pak para spektaklit

“Të kam bërë gati qershinë mbi tortë”, Luizi përgatit surprizën e hidhur për Oltën pak para spektaklit

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Dhe padyshim që këto ngjarje janë fuqizuar edhe nga banorët e rinj, të cilët janë future gjatë javëve të fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë, pas një nominimi të fortë me Luizin dhe Kristin, ishte Armaldo ai që la shtëpinë e “BBV” te shtune e kaluar, E teksa loja sa vjen e bëhet edhe më e fortë, Luizi duket se ka një suprizë për Oltën.

Ta kam ruajtur një surprizë si qershi mbi tortë për Oltën time të dashur. Do kokë më kokë ti?! E duan të gjithë banorët. Se cka ka pergatitur Luizi mbetet te shihet sonte gjate primes se radhes ku Olta dhe Kaira do te dalin balle per balle njera me tjetren ne nominim dhe njera do te largohet.

Disa zera po qarkullojne se televotimi mund te prishet, dhe te largohet dikush tjeter nga banoret. Olta dhe Kaira jane banore shume te forta ne shtepi dhe do ishte mekat nese njera do largohet njesoj sic u be me Efin.

Shpërndaje në: