Të rejat e fundit Bernardo Silva – Barcelona, kjo është se çfarë thotë Romano

Periskopi.com Sporti

Situata e Bernardo Silvas aktualisht është e ndërlikuar për një transferim të mundshëm në Barcelonë.

Skuadra katalunase ende nuk është në binsedime me klubin e Man Cityt edhe pse Bernardo ka qenë mjaft i përfoluar, shkruan Periskopi.

City dëshiron rreth 85/90 milionë euro, por Bernardo do të ishte i hapur për t’u larguar.

Ai ishte emri kryesor i diskutuar në takimin mes Laporta dhe Mendes disa ditë më parë, thotë Fabrizio Romano.