Të shtëna me armë në qendër të Athinës, plagoset një polic dhe një shqiptar

Periskopi.com Lajme

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë që kanë tronditur mëngjesin e sotëm kryeqytetin grek.

Sipas raportimeve plumbat kanë kapur një polic dhe një shtetas shqiptar. Nuk dihet ende për rrethanat e ngjarjes dhe shkaqet që çuan në përdorimin e armëve./TCh