Tepelenë, sherri në Facebook përfundon me të shtëna me armë

Tepelenë, sherri në Facebook përfundon me të shtëna me armë

Sherri i nisur në rrjetin social Facebook mesdy të rinjve ka përfunduar me të shtëna me armë zjarri, por fatmirësisht në ajër.

Sipas policisë, dy të rinj janë grindur fillimisht në Facebook më pas janë konfliktuar fizikisht pranë ish- Shtëpisë së Oficerëve.

Njëri prej tyre ka qëlluar më armë zjarri pistoletë në ajër, ndërsa në këto momente ka mbërritur policia. Policia nuk i ka arrestuar, por ka identifikuar njërin prej tyre, që është me inicialet A.B. ndërkohë që vijon puna për prangosjen dhe sqarimin e plotë të ngjarjes.

Shpërndaje në: